Dlouhodobé portfoliové investice

Přibližně polovinu aktiv investujeme v dlouhodobém horizontu. Investice vzhledem k vyváženosti a diverzifikaci portfolia směřujeme napříč různými sektory. Primárně se však zaměřujeme na oblast nemovitosti, energetiky, byznysu s pohledávkami a opportunity byznysu.

Aktívní přístup k investování

Investujeme do projektů s aktivním přístupem, kdy je naším cílem napravit a eliminovat nestandardní či účelové kroky managementu společností, které mají negativní vliv na fungování a řízení těchto firem. Naším cílem je dosáhnout významné pozitivní změny ve strategii, struktuře či řízení společnosti a vytvořit přidanou hodnotu pro naše investory.

Hedge fund s významným zastoupením

Společnost AJ Investments provozuje také investiční hedge fund, který má zastoupení v regionu CEE. Své investice na burze realizuje zejména na trzích EU a USA.

Atraktivní zhodnocení

Díky našemu know-how a unikátní strategii umíme vybrat atraktivní investiční příležitosti. Realizujeme projekty s cílem dosáhnout prémiového zhodnocení ve výši desítek procent ročně. Naše portfolio přizpůsobujeme “na míru” současnému vývoji trhu.

Strategie