AJ Investments je soukromá investiční společnost, která se zaměřuje na oblasti opportunity byznysu. Naše strategie spočívá v aktivním přístupu k investicím s cílem identifikovat a řešit problémy ve vedení společností, které negativně ovlivňují jejich výkonnost. Vybereme si investiční příležitosti s vysokým potenciálem růstu a zaměřujeme se na kvalitu a dynamiku těchto investic.

V době, kdy mnoho společností volí konzervativní přístup a vyhýbají se rizikovým investicím, my naopak vidíme tyto situace jako unikátní příležitosti pro investice. Využíváme událostí a uděláme takové kroky, které pomohou napravit a optimalizovat chod společností. Naše aktivní přístupy nám umožňují přinést pozitivní změny a zvýšit hodnotu investic pro naše klienty.

Juraj Krúpa

Juraj Krúpa úspěšně absolvoval studium na University of Essex a Paris School of Business, kde se specializoval na oblast businessu a financí. Po ukončení studií získal pracovní zkušenosti v několika bankách, včetně renomované Swissquote v Londýne, kde působil jako portfolio manažer.

V posledních 6 letech se zaměřuje na alokaci kapitálu prostřednictvím svých společností Krupa Global Investments a později AJ Investments. Jeho hlavní oblasti investování jsou kapitálové trhy v Evropské unii a Spojených státech amerických. Zabývá se také valuací a hodnocením investičních příležitostí na Česko-Slovenském trhu, včetně aktivit jako nákup pohledávek, obchodování s podíly ve společnostech a investice do energetického sektoru.

Jeho přístup k práci lze shrnout slovy: „Mým úkolem je najít hodnotu tam, kde ostatní vidí problém.“

Juraj Krúpa se řídí kontrariánským přístupem, a to s cílem být odlišný od většiny a přinášet správné investiční rozhodnutí.

Naše dosavadní
cesta

2017

Nabírání důležitých zkušeností
na kapitalových trzích

V roce 2017 Juraj Krúpa jako součást Krupa Global Investments, investoval na trzích v USA a EU.V tomto období proběhly úspěšné dealy jako Amtrust s Carlem Icahnem nebo investice do akcií Facebooku. Obidve investece se zhodnotili o více než 50%. V prípade Facebooku ide o rádově 200%.
arrow_11617184

2018

Založení společnosti
AJ Investments

V roce 2018 založil společnost AJ Investmetnts Juraj Krúpa jako investiční vehikl, který bude sloužit pro zhodnocení majetku pre nás aj naších klientu.

Náš tým​

krupa
Zakladatel AJ investments

MSc. Juraj Krúpa

onas1
Head of Sales / Client communication

Filip Magala

O našem příběhu